Търсене в този блог

неделя, 22 януари 2012 г.

Арсенал - Манчестър Юн

Доста интригуващ мач между тези два тима, които играят на кило кръв, и метър кожа. Изненада за мен беше липсата на Анри в състава на Арсенал, а Сър Алекс Фъргюсън отново не беше пуснал Димитър Бербатов. Мачът започна динамично, като и пред двете врати не липсваха положения. Малко преди края на първото полувреме Антонио Валенсия вкара гол, за да стане резултатът 0:1. В 71 - вата минута Раби Ван Перси изравни, но десет минути по - късно Юнайтет вкара тртото попадение в мача. Последваха опити на артилеристите да се върнат в мача, но отбраната на гостите си свърши добре работата.

Too interesting match of tjis two teams, who played of kilogram darlick and metar skin. Tje supprasi for me was the lack of  Henry for the team in the team of Arsenal, Berbatov has played again, but I don't now. The match bagan dinamic, than and before the doors there were situations. Small before the and of the first half Manchester scored a goal. In the seventyone minute Arsenal was drew,but ten minutes later Manchester scored the third goal for this match.